KKS Olimpia Kamienna Góra - strona nieoficjalna

pon.

08-2018

Czy jesteś za założeniem klubu kibica KKS Olimpii Kamienna Góra ?

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Derby dla Olimpii

• autor: Adam0472, 2015-10-28 09:40

W sobotę w spotkaniu derbowym starły się zespoły Olimpii i Orła. Juniorzy Adama Blicharskiego nie mieli najlepszego dnia, ale okazali się skuteczniejsi od gości, wygrywając 2:0. Na listę strzelców wpisali się Zając i Sochacki.

juniorzy-6308346.jpg juniorzy-6308377.jpg

Pierwsze pięć minut spotkania to była walka o każdy centymetr boiska. Niestety dla gości w 6. minucie kamiennogórzanie przeprowadzili kapitalny kontratak, który celną główką wykończył Zając. Kilka minut później strzałów z dystansu próbowali Wąs i Siwak. Pierwszy był niecelny, natomiast drugi wylądował w rękawicach Święsa. Piłkarze z Lubawki nie mieli klarownej sytuacji, ale w najlepszej nikt nie zamknął skrzydła po wrzutce Szczykny.W przerwie gorąco było na ławce rezerwowych Orła. Piłkarze z Lubawki w drugiej połowie więcej byli w posiadaniu piłki i mieli lepsze okazje bramkowe, niestety szwankowała skuteczność.
W 56. minucie spory błąd popełnili obrońcy Olimpii, jednak Tama nie skorzystał z prezentu, a piłkę końcami palców trącił Pochwat. Pięć minut później doskonałą akcją popisał się Hajduk, ale zabrakło wykończenia. Piłkarze Orła grali z każdą minutą lepiej. W 63. minucie ponownie na wysokości zadania stanął golkiper gospodarzy, broniąc groźny strzał Krzeszowiaka. Pod drugą bramką w swoim stylu kilkoma zawodnikami zakręcił Siwak, ale Święs nie popełnił błędu. Przyjezdni do końca potyczki walczyli jak lwy o zmianę wyniku, jednak zabrakło czasu i armat z przodu.
Drużyna Orła na zielonej murawie zaprezentowała się dobrze piłkarsko, ale czegoś zabrakło do remisu.

Olimpia: Pochwat – Zając, Kopiecki, Filip, Rutkowski (52’ Sobolewski) – Frączkowski (68’ Kiepura), Wąs, Wiktor (65’ Oleksy), Kumorek (80’ Szymaniak) – Sochacki, Siwak.

Orzeł: Święs – Czura, Filipek (60’ Kowalski), Hajduk (65’ Jaszczur), Kruczek – Krzeszowiak, Majerski, Szczykno, Tama – Walczak, Wieczorkiewicz (72’ Gromala).

Grzech

Autor: Treść:pozostało znaków:

BKS Bobrzanie Bolesławiec 0:0 Nysa Zgorzelec
Orzeł Lubawka 3:0 Włókniarz Mirsk
KS Orliki Węgliniec 5:5 Łużyce Lubań
Chrobry Nowogrodziec 3:0 Granica Bogatynia

KKS Olimpia Kamienna Góra 6:1 Pogoń Markocice
2016-05-26, 11:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.