Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Remis z Bobrzanami

• autor: Adam0472, 2015-09-10 11:02

Juniorzy kamiennogórskiej Olimpii grali w niedzielę mecz wyjazdowy jeleniogórskiej klasy okręgowej z Bobrzanami Bolesławiec. Podopieczni Adama Blicharskiego spisali się dobrze, ratując remis 2:2 (2:0) w drugiej połowie.

Piłkarze Olimpii wybrali się na daleki wyjazd aż do Bolesławca. Pierwsza połowa nie była zbyt udana dla kamiennogórzan, ponieważ nasza młodzież straciła dwa gole. Ich autorami byli Pirożek w 16. i Zarzecki w 32. minucie.
Piłkarze z Kamienne Góry nie padli na kolana przed rywalem i w drugiej odsłonie wyrównali. Rezultat na 2:1 zmniejszył Guzik w 58. minucie. Na drugie trafienie piłkarze Olimpii czekali tylko 19. minut. Do notesu trenera wpisał się Gozdur.
Drużyna Olimpii z dwóch spotkań wyjazdowych przywiozła aż 4 „oczka”.

Bobrzanie: Różnicki – Gospodarek, Guzowski, Kopeć, Marks – Pirożek (60’ Campochiaro), Skóra (60’ Ostański), Rozmus – Zarzecki, Tyndyk (46’ Gudzowski).

Olimpia: Pochwat – Filip, Kopiecki, Rutkowski, Frączkowski (70; Karczewski) – Zając, Guzik (70’ Kiepura), Oleksy (60’ Gozdur), Wiktor (42’ Kumorek) - Wąs, Siwak.